369 Posolstiev pre šťastný Život

      Pri čítaní tejto knihy Vám môže napadnúť množstvo myšlienok a nových vnuknutí. Je to dobre, lebo práve preto, sú tieto posolstvá písané. Majú priniesť človeku uvoľnenie, porozumenie, pochopenie, poznanie a určitú formu slobody, ktorá je pre všetkých unikátna. Prídete na iné, nové myšlienky a zamyslenie nad životom dostane hĺbku a otvorenosť. Môžu sa otvoriť nové diskusie a rozhovory dostanú iný rozmer. Šťastie je jednou z foriem, ktoré Vám prinesie do života viac pohody, lásky a radosti. 

Úryvok z knihy: 

Napätie

"Pri napätí človek nedokáže vyhodnotiť prirodzene aktuálne dianie. Mechanizmus tela a mysle je v napätí a je potrebné uvoľniť všetko, čo preťažuje celý systém. Uvoľnenosť je potrebná pri uvoľnených činnostiach. Tam, kde človek potrebuje vyhodnotiť svoje možnosti a postoje a nájsť to správne aktuálne riešenie na danú situáciu.


Uvoľnenosť v bytí sa stáva prejavom, ktorý vyjasní všetko, čo prinieslo napätie a stres. Stres nie je prirodzenou súčasťou človeka. Bol vytvorený mentálnymi rovinami času, v ktorých je potrebné všetko stihnúť. No diania v rovinách bezčasových nastávajú stále moment za momentom. Čiže žiaden stres tam neexistuje. Ide o uvedomenie si daného konania krok za krokom. Pri tomto uvedomení nastane rovnováha, uvoľnenie a ponáhľanie stratí svoju silu. Koľko krát ste si povedali, že nestíham a nakoniec ste to všetko v pohode stihli. Jediné vypätie z toho všetkého vám spôsobovalo mentálne naladenie na program stresu. 


Miluj a budeš milovaný. Dávaj a budeš dostávať. Prijímaj a budeš prijímaný. Ďakuj a všetko k tebe bude prúdiť zo všetkých strán. "

                                                         Cena  20,90 s poštovným na dobierku                                                      Osobne 16,90 

Objednajte si knihu

Do kolonky zadajte vašu adresu a knihy, ktoré si prosíte doručiť.

© 2016 ICE DEA. Hlavné námestie 5, Bratislava, 811 01
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!